36% Off

Vathë Joanne ngjyrë ari

1599 L

Produkti ynë (Vathë Joanne) ka ngjyrë të artë. Materiali është i veshur me ar të cilësisë së lartë.

(Vathë Joanne) Mund të përdoret i i gjith produkti ose mund të ndahet ne 2 pjesë.

Të gjitha produktet tona kanë kaluar me sukses testet e alergjisë. Rekomandohet të mos bini në kontakt me kimikate për përdorim afatgjatë dhe të mos humbni shkëlqimin e tij tërheqës.

In stock

SKU: VATHJOAN2PJZMR Category:

Description

Ju mund të bëni blerjet tuaja lehtësisht me një pagesë të vetme cash, me një kartë krediti, kartë debiti ose opsione pagese me porosi / EFT dhe 3D SECURE (blerje të sigurta).

Porositë e bëra para orës 15:00 do të dërgohen brënda ditës. Porositë e bëra pasdite do të dërgohen gjithashtu të nesërmen.

Duhen afërsisht 1 deri në 3 ditë pune që ngarkesa juaj të arrijë tek ju. Kjo periudhë mund të ndryshojë në varësi të rajonit ku ndodheni, problemeve të përjetuara dhe ngarkesës.

Señora sjell te ju produkte që mund t’i përdorni gjatë gjithë kohës. Varset , byzylykët, unazat dhe vathët që nuk e humbin kurrë popullaritetin e tyre.

Additional information

Color

Ngjyre Ari

Vathe Joana

Vathë Joana ngjyrë ari me dezajn zemra, mund të përdoret në 2 pjeseë

Reviews

There are no reviews yet.

Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.